היפה והחנון - עונה 2 
היפה והחנון - סהר וברברבאום 

היפה והחנון - סהר וברברבאום

 
היפה והחנון - עונה 2 |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סהר היא חולת מותגים ובוגרת בי"ס לאופנה בברצלונה, חולמת לעבוד בווג ובינתיים היא רק מנויה. מאור הוא עולה חדש מקנדה שמכיר בע"פ את כל סוגי הפוקימון ורוצה להיות ראש הממשלה

 

 

שבוע 16 בוילה

היפות והחנונים מגיעים למשימה שתקבע מי יעלה לחדר הניפוי האחרון. הטסת המסוקים לא הלכה כל כך טוב, והיפות נדרשו להרכיב דגמי מטוסים באופן מדויק. אחרי הניצחון במשימה עולים שני הזוגות הנותרים אל חדר הניפוי, ורק זוג אחד ימשיך אל הגמר. הזוגות מצלמים זה לזו ברכות, רגע לפני שכולם נוסעים לביקור משפחות מרגש.

 
 

 

שבוע 15 בוילה

אחרי שנלה ומאור לא הצליחו לבחור בזוג לחדר הניפוי, פיני מעמיד בפני נלה דילמה קשה: האם לבחור באור וליטל או לעלות בעצמה עם אור לחדר הניפוי. אחרי הבחירה עולים שני זוגות אל חדר הניפוי ומתמודדים על המקום בוילה, כאשר זוג אחד עוזב סופית את המשחק. אחרי משחקי בריכה מצחיקים במיוחד החנונים מקבלים משימה כמעט בלתי אפשרית - לעשות מייקאובר לחנוניות, וזה כולל לבחור להן בגדים ולחשוב על איפור ותסרוקת. היפות הן שבוחרות את המייקאובר המנצח, בלי לדעת מי החנון שעשה אותו, ובעצם מעניקות למנצח כרטיס כניסה לגמר. מי יזכה בו?

 

 

שבוע 14 בוילה

הזוגות המעורבבים מתרגלים לזוגיות החדשה. ברברבאום בונה על כפיות עם נלה, ואלכס מרגיש מוזר לחלוק חדר עם סהר. כדי להתאוורר הם יוצאים לחופשה בקיבוץ ומיד מתחילים בעבודה התנדבותית שמסתיימת בבכי. המשימה הראשונה נגמרת בתאונה לא נעימה, והמשימה השנייה גורמת לבנות חוויות מגרדות במיוחד. במעמד הניפוי מגלים הזוגות שייתכן ויצטרכו לשלוח את בן זוגם לשעבר אל חדר הניפוי

 

 

שבוע 13 בוילה

חמשת הזוגות האחרונים בוילה נכנסים לכוננות. סהר צריכה להתמודד עם עוד פרשיית ריח של ברברבאום, היפות מתמודדות בעצמן עם משימה לא קלה שכוללת לימוד ילדים על בריאות השיניים. שגיא עובר מייקאובר ומצליח להדהים את לימור, ובגלל המתח אור ונלה נכנסים למשבר רציני ועומדים לפני פרידה. גם הבנים מקבלים משימה והופכים ליועצים זוגיים ליום אחד, ואלכס צריך להתמודד עם מטופלת שמנסה להתחיל איתו ליד בעלה. לבסוף, אור ונלה מחליטים לדבר על זה. האם יישארו ביחד? כששלושה זוגות עולים לחדר הניפוי מצפה להם הפתעה שמרגיזה אותם מאוד. מה משתנה בוילה?  

 

 

שבוע 12 בוילה

שמונת הזוגות המודחים חוזרים אל הוילה לפרק החזרה מיוחד, ומתחילים מיד במשימה הראשונה - שחייה צורנית. חופית מתלבטת אם להשקיע או להטביע את אלון, ובסוף המשימה שני זוגות נפרדים מאיתנו לתמיד ושאר הזוגות מעבירים לילה באוהלים. הזוגות שנשארים ניגשים למשימה אתגרית , שכוללת אכילת שקשוקה חריפה במיוחד, שתיית מיץ ענבים מפוקפק וניווטים בארץ. מיהם שני הזוגות שיצליחו במשימה וימשיכו איתנו בוילה?

 

 שבוע 8 בוילה

אחרי המייקאובר הדרמטי שעברו החנונים בשבוע השעבר, נשלחו הבנים לדייט ראשון עם בחורה, פגישה רומנטית עם כוכבת הישרדות אביגיל פרל, לא לפני שהתוודו בפני הבנות על הדייטים האחרונים שלהם בגיל ההתבגרות. הזוג המלכותי של הוילה, אור ונלה, המשיכו להתקרב, עלו שלב, ונכנסו יחד למיטה. הרומנטיקה בשיאה. ובתגובה לשינוי שעברו הבנים נשלחו היפות למשימה מיוחדת כדי לבדוק האם היופי באמת קובע. היפות התחפשו למגה חנוניות, ונשלחו לרחובות תל אביב כדי לעצור גברים שיסייעו להם. ההצלחה לא הייתה גדולה. כדי לעלות את המורל העביר ירון לחברים שיעור מקוצר בריקודי עם, וכולם נסחפו אחריו בשמחה. בתום כל המשימות נשלחו שלושה זוגות לחדר הניפוי- אור ונלה, חופית ואלון וברברבאום וסהר. אחרי חידון טריוויה מותח הודחו מהמשחק ברברבאום וסהר, וחזרו הביתה.

 

 

שבוע 7 בוילה

סוף סוף הגיע הרגע המיוחל! החנונים הולכים לקבל לוק חדש, וכצעד ראשון הם יוצאים לשופינג עם הסטייליסטיות שלהן - היפות. אחרי שרכשו את מיטב הבגדים, עוברים החנונים לטיפול כואב אך הכרחי אצל הקוסמטיקאית ויוצאים משם די המומים, חוץ מברברבאום, שמפגין אומץ ומחליט לעשות פירסינג בגבה. אחרי הכנות מרובות וציפייה ממושכת, החנונים חושפים את המראה החדש והיפות לא מסתירות את ההתלהבות. אור ונלה מקבלים פינוק זוגי, ואנו עדים לנשיקה הראשונה שכל כך רצינו שכבר תגיע. השבוע העמוס מסתיים במסיבה מרעננת בבריכה, אבל אחרי הריקודים והקריוקי מגיעה הודעה שמשביתה את השמחה.

 

שבוע 6 בוילה

דיירי הוילה מתבשרים על משימת השבוע שלהם, והיפות לא מצליחות להתמודד עם השפה הגבוהה שנחתה עליהן. כשהמתמודדים מתכוננים ביחד למשימות, ליטל מזדעזעת לשמוע שאלכס לא שמע מעולם על ריטה או על שירי מימון וגם באולפן של גיא פינס הוא לא מפגין ידע גדול בתרבות הסלבס הישראלית. שאר החנונים דווקא משתדלים לרצות את דורין אטיאס, וכשהם חוזרים אל הוילה, ליטל מנסה ללמד את אלכס לרקוד וגם להוציא אגרסיות. הצליח לה הפעם. בינתיים, בחדרי חדרים, אור ונלה חושפים את הרומן ומגלים ניצני אהבה מרגשים. וגם - היפות מגיעות אל הכנסת כדי להעביר הצעות חוק משלהן, וגורמות לחברי הכנסת לצחוק כמו שמזמן לא צחקו. בסוף השבוע נבחרים שני זוגות לעלות אל חדר הניפוי. מהי השאלה שתכריע מי יישאר איתנו ומי יעזוב את הוילה?

 

 

שבוע 5 בוילה

השבוע בוילה נפתח בסקרנות ובהתרגשות עצומה. בת הזוג החדשה של זורנזון מגיחה בכניסה מרשימה, ומיד מעוררת תגובות מעורבות. אחרי שהסערה שוככת אחד החנונים מגלה לנו סוד ששמר עד עכשיו, ובמשימת הפיסול החנונים מגלים התלהבות בלתי מרוסנת כשהם מפסלים את בת הזוג שלהם.  בינתיים בשקט-בשקט מתפתח רומן חדש בוילה - ניחשתם כבר מי? וממש באותה נשימה עובר חתול שחור בין אלכס וליטל והם לא מפסיקים לריב כל השבוע. אבל משימת היפות שוברת את הקרח והזוג שמנצח מוגן מפני ניפוי. ממש רגע לפני ההחלטה שני זוגות כורתים ביניהם ברית, אבל כשמגיע רגע האמת מחליט אחד המתמודדים לעשות ספין ומדהים את שאר דיירי הוילה. לבסוף עולים שני זוגות אל חדר הניפוי להתחרות על מקום אחד. מי מהם ינצח ויישאר ומי ייפרד מאיתנו ויעזוב השבוע את הוילה?

 

שבוע 4 בוילה

שבוע סוער עובר על היפות והחנונים שלנו. המתמודדים מתבשרים על משימה של יומיים בשטח ומתחילים להתכונן ביחד. כשמגיע האוטובוס כולם נכנסים למצב רוח של טיולים ועושים צחוקים בדרך למשימות. כשהם מגיעים לים, הבנות עולות על מדי ב' ויוצאות להציל את החנונים מטביעה, ואפילו - תאמינו או לא - להנשים אותם מפה לפה. אחרי המשימה המפרכת לוקחים סהר וברברבאום כמה דקות בצד לשיחת נפש אינטימית, ובערב מכינים המתמודדים את המאהל ומתכוננים לשינה בשטח. על הבוקר החנונים ניגשים לעבודה, וכשהם מחוברים אל היפות במיקרופון, הם יוצאים בפעם הראשונה לצוד בנות על החוף. אחרי יומיים מתישים חוזרים כולם אל הוילה ומתכוננים להחלטה מי יישלח לחדר הניפוי, אבל מצפה להם הודעה דרמטית.

 

שבוע 3 בוילה

אחרי ההדחה של השבוע שעבר העניינים בוילה מתחילים להתחמם. סהר מתלוננת על הריח בחדר, אבל ברברבאום לא מוכן לשים דיאודורנט. היפות והחנונים מתכוננים ביחד למשימות, והבנות מנסות ללמד את הבנים איך משדרים סקס למצלמה. החנונים מגיעים למשימה, מצוידים בטיפים של היפות, ונדרשים להצטלם בעירום לראשונה בחייהם. היו כמה שהפתיעו אותנו ממש לטובה! אחרי הצילומים המפרכים מגיעים הזוגות לחדרים ותולים את הצילומים על הקיר, אבל לא כולם מצליחים להסכים על המיקום. אחר כך מגיעות הבנות אל האולפן של לונדון וקירשנבאום ונשאלות על הסכסוך הערבי-ישראלי, תחום שהן לא חזקות בו במיוחד, ולא מצליחות להביא גאווה גדולה לחנונים. בסוף השבוע נבחרים שני זוגות לעלות אל חדר הניפוי לטריוויה קצרה. מי יישאר איתנו ומה יעזוב את הוילה?  

 

שבוע 2 בוילה

אחרי שניצל ממעמד ההדחה של השבוע שעבר, אלכס לא מצליח לעצור את הדמעות ונרגע רק אחרי שליטל עושה לו שיחת עידוד. היפות והחנונים מפגינים זוגיות מרשימה ומתכוננים ביחד למשימות שלהם. בדרך  למשימה עוברים אלכס וזורנזון אצל הנהג ג'חנון לטסט קומי קצר, ובינתיים היפות מגיעות אל המצודה העתיקה ומתחרות על תואר "כלת חידון התנ"ך". במועדון אפלולי נדרשים הבנים להפגין כישורים קומיים במשימת סטנד אפ. היפות דווקא מפרגנות לחנונים שלהם, ותאמינו או לא - נרשמו צחוקים בקהל. כשהכל נרגע היפות יורדות להשתזף בבריכה, ובאורח מסתורי סטייסי נופלת למים, אבל ניצלת בשנייה האחרונה. במעמד ההדחה שולחים אור ונלה את קרן ואלון וענבל וירון שולחים את סהר וברברבאום לחדר הניפוי, ולאחר משחק טריוויה מאתגר, אלון וקרן מפסידים ונפרדים מהצופים.

 

שבוע 1 בוילה

החנונים מגיעים לוילה בתוך אוטובוס ישן ונדהמים לראות את הפאר והמשחקים שמחכים להם בוילה. היפות מגיעות אחריהם על אופנועים חדישים ונכנסות ישר עם ביקיני לבריכה. במפגש הראשון והמלחיץ בין הצדדים, החנונים מציגים את עצמם, והבנות מנסות לפרגן, אך לא תמיד מצליחות להימנע מלצחוק להם בפנים. בשידוך הזוגות כולן מתפללות לקבל בן זוג "נורמלי" והם נכנסים מיד לחדרים. במשימה הראשונה נשלחים כולם לאיבחון- הבנות נשלחות למבחן ידע בעברית והיסטוריה ציונית, ונדרשות להשלים משפטים כמו "לא בוכים על...". ההצלחה לא ממש גדולה. הבנים נשלחים להתנסות בחיזור אחרי בחורה. גם שם ההצלחה לא גדולה במיוחד. לבסוף, הזוג שקיבל את הציון הנמוך ביותר באיבחונים עוזב את הוילה, ואנחנו נפרדים מתמר ואלעד.  

 

היפה

לחצו כאן כדי להכיר את סהר
 לחצו כאן כדי להכיר את סהר   

סהר שורש, 21 בת מהרצליה פיתוח

 

סהר גדלה כילדת שמנת בהרצליה פיתוח וכבת לאבא שעובד הרבה בחו"ל נדדה בין ארצות רבות. יש לה חוש סטייל מחודד ועל מנת לטפחו היא מקפידה לעיין בתורה שלה, מגזין "ווג". היא מתה על מותגים ובעיקר יש לה חיבה לנעליים של דולצ'ה גבאנה.

 

שאיפתה לתוכנית - לשנות את החנון שתקבל וללמד אותו על אופנה וסטייל.

 

החנון

אם תרצו אין זו אגדה
 אם תרצו אין זו אגדה   

מאור ברברבאום, בן 24  מרמלה

 

 מאור מכיר בע"פ את כל סוגי הפוקימון, הוא אוהב לקרוא ספרי היסטוריה וגיאוגרפיה אבל התחביב הגדול ביותר שלו זה לשיר והוא עושה זאת בכל הזדמנות. הוא מאוד פטריוט וציוני אבל יותר מהכל הוא רוצה להכיר כלה יהודייה מישראל ולהקים איתה בית ציוני.

 

שאיפותיו מהתוכנית - לרכוש בטחון עצמי וללמוד איך מתנהגים ליד נשים.

 

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by