היפה והחנון - עונה 2 
היפה והחנון - ענבל וירון 

היפה והחנון - ענבל וירון

 
היפה והחנון - עונה 2 |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ענבל שונאת גברים עם כרטיס אשראי ומעדיפה אותם עם סטפות של מזומן.
ירון רוקד ריקודי עם כבר 11 שנים ויצא לעשרות דייטים כושלים

 

 

שבוע 16 בוילה

היפות והחנונים מגיעים למשימה שתקבע מי יעלה לחדר הניפוי האחרון. הטסת המסוקים לא הלכה כל כך טוב, והיפות נדרשו להרכיב דגמי מטוסים באופן מדויק. אחרי הניצחון במשימה עולים שני הזוגות הנותרים אל חדר הניפוי, ורק זוג אחד ימשיך אל הגמר. הזוגות מצלמים זה לזו ברכות, רגע לפני שכולם נוסעים לביקור משפחות מרגש.

 
 

 

שבוע 15 בוילה

אחרי שנלה ומאור לא הצליחו לבחור בזוג לחדר הניפוי, פיני מעמיד בפני נלה דילמה קשה: האם לבחור באור וליטל או לעלות בעצמה עם אור לחדר הניפוי. אחרי הבחירה עולים שני זוגות אל חדר הניפוי ומתמודדים על המקום בוילה, כאשר זוג אחד עוזב סופית את המשחק. אחרי משחקי בריכה מצחיקים במיוחד החנונים מקבלים משימה כמעט בלתי אפשרית - לעשות מייקאובר לחנוניות, וזה כולל לבחור להן בגדים ולחשוב על איפור ותסרוקת. היפות הן שבוחרות את המייקאובר המנצח, בלי לדעת מי החנון שעשה אותו, ובעצם מעניקות למנצח כרטיס כניסה לגמר. מי יזכה בו?

 

 

שבוע 14 בוילה

הזוגות המעורבבים מתרגלים לזוגיות החדשה. ברברבאום בונה על כפיות עם נלה, ואלכס מרגיש מוזר לחלוק חדר עם סהר. כדי להתאוורר הם יוצאים לחופשה בקיבוץ ומיד מתחילים בעבודה התנדבותית שמסתיימת בבכי. המשימה הראשונה נגמרת בתאונה לא נעימה, והמשימה השנייה גורמת לבנות חוויות מגרדות במיוחד. במעמד הניפוי מגלים הזוגות שייתכן ויצטרכו לשלוח את בן זוגם לשעבר אל חדר הניפוי

 

 

שבוע 13 בוילה

חמשת הזוגות האחרונים בוילה נכנסים לכוננות. סהר צריכה להתמודד עם עוד פרשיית ריח של ברברבאום, היפות מתמודדות בעצמן עם משימה לא קלה שכוללת לימוד ילדים על בריאות השיניים. שגיא עובר מייקאובר ומצליח להדהים את לימור, ובגלל המתח אור ונלה נכנסים למשבר רציני ועומדים לפני פרידה. גם הבנים מקבלים משימה והופכים ליועצים זוגיים ליום אחד, ואלכס צריך להתמודד עם מטופלת שמנסה להתחיל איתו ליד בעלה. לבסוף, אור ונלה מחליטים לדבר על זה. האם יישארו ביחד? כששלושה זוגות עולים לחדר הניפוי מצפה להם הפתעה שמרגיזה אותם מאוד. מה משתנה בוילה?  

 

 

שבוע 12 בוילה

שמונת הזוגות המודחים חוזרים אל הוילה לפרק החזרה מיוחד, ומתחילים מיד במשימה הראשונה - שחייה צורנית. חופית מתלבטת אם להשקיע או להטביע את אלון, ובסוף המשימה שני זוגות נפרדים מאיתנו לתמיד ושאר הזוגות מעבירים לילה באוהלים. הזוגות שנשארים ניגשים למשימה אתגרית , שכוללת אכילת שקשוקה חריפה במיוחד, שתיית מיץ ענבים מפוקפק וניווטים בארץ. מיהם שני הזוגות שיצליחו במשימה וימשיכו איתנו בוילה?

 

 

שבוע 11 בוילה

הזוגות שנשארו בוילה זוכים להפתעה מרעננת בדמותו של זמר ידוע. ליטל מלמדת את אלכס לנענע לקראת משימת הבנים, והוא נסחף אחריה ונכנס לקצב. הבנות משתזפות לתומן בבריכה, כשלפתע מגיח קובי פרץ, ויושב איתן לשיחה צפופה. בינתיים החנונים מגיעים אל השדרן ירון אילן ומתכוננים ביחד איתו למשימת ההופעה. קובי נעתר לתחנוני הבנות ושר להן את השיר החדש שלו, ממש לפני שהיפות מגיעות אל המשימה שלהן -  להפוך למומחיות למוסיקה קלאסית. נלה מפגינה כישורים מוסיקליים ומפתיעה את הבנות בנגינה על פסנתר. הבנים מסיימים את האימונים ועולים על הבמה כשהם מחופשים לקובי פרץ. מי החנון שייתן את הביצוע הכי טוב? וגם - איזו הודעה מפתיעה יקבלו המתמודדים בסוף משימת הבנים?

 

 

שבוע 10 בוילה

החנונים והיפות עומדים להבין מה זו אחריות הדדית. כשהיפות עונות לתשובות הטייס הן קובעות אם החנונים יצנחו או לא, וכשהחנונים מטפלים במכונית במוסך, הם דואגים שהיפות לא יקבלו מקלחת של גריז. אלכס לא ממש מתלהב מרעיון הצניחה, אבל מחליט בסוף לגשת למשימה בהומור. כשהחנונים מגיעים למוסך הם נדרשים להפגין כישורי מכונאות. אלכס מתייאש באמצע וכמעט עוזב את המקום. אור וירון מתחרים ראש בראש, אבל רק זוג אחד ינצח. זורנזון עושה מעשה אבירי וגורם לאיב להתרגש, ובסוף היום עולים שני זוגות אל חדר הניפוי, כאשר רק אחד מהם ממשיך איתנו.

 

שבוע 9 בוילה

אם חשבתם שלמתמודדים נמאס מהמשימות - טעיתם בגדול. ליטל ואלכס שוקדים ביחד על המשימה של הבנות, וליטל מצליחה לשכנע את אלכס שהיא יודעת לתת עצות טובות. כשהבנות מגיעות לרדיו, הן מצליחות להצחיק את רון קופמן ואפילו לקבל ממנו כמה מחמאות שוות. נלה מתגלה כלוחמת צדק, כשמאזין תוקף את משתתפי הריאליטי, וליטל כבר מתכננת להחליף את ורדה רזיאל ז'קונט. כשהם חוזרים לוילה ליטל ואלכס עוזרים לירון להתכונן למשימה וגורמים לו להתפרע לגמרי. נלה וזורנזון מחליטים למתוח קצת את אור, וכמעט מביאים אותו לידי דמעות. בסוף מגיעה גם משימת המתיחות בסופר, והחנונים מצליחים לשגע את כל הלקוחות. אלכס נואם על מצב החינוך בארץ, וירון כמעט מצליח להשיג מספר טלפון מלקוחה צעירה. בסוף עולים שני זוגות אל חדר הניפוי. מי הזוג שיעזוב את הוילה וישאיר אותנו עם ארבע זוגות בלבד?  

 

 שבוע 8 בוילה

אחרי המייקאובר הדרמטי שעברו החנונים בשבוע השעבר, נשלחו הבנים לדייט ראשון עם בחורה, פגישה רומנטית עם כוכבת הישרדות אביגיל פרל, לא לפני שהתוודו בפני הבנות על הדייטים האחרונים שלהם בגיל ההתבגרות. הזוג המלכותי של הוילה, אור ונלה, המשיכו להתקרב, עלו שלב, ונכנסו יחד למיטה. הרומנטיקה בשיאה. ובתגובה לשינוי שעברו הבנים נשלחו היפות למשימה מיוחדת כדי לבדוק האם היופי באמת קובע. היפות התחפשו למגה חנוניות, ונשלחו לרחובות תל אביב כדי לעצור גברים שיסייעו להם. ההצלחה לא הייתה גדולה. כדי לעלות את המורל העביר ירון לחברים שיעור מקוצר בריקודי עם, וכולם נסחפו אחריו בשמחה. בתום כל המשימות נשלחו שלושה זוגות לחדר הניפוי- אור ונלה, חופית ואלון וברברבאום וסהר. אחרי חידון טריוויה מותח הודחו מהמשחק ברברבאום וסהר, וחזרו הביתה.

 

 

שבוע 7 בוילה

סוף סוף הגיע הרגע המיוחל! החנונים הולכים לקבל לוק חדש, וכצעד ראשון הם יוצאים לשופינג עם הסטייליסטיות שלהן - היפות. אחרי שרכשו את מיטב הבגדים, עוברים החנונים לטיפול כואב אך הכרחי אצל הקוסמטיקאית ויוצאים משם די המומים, חוץ מברברבאום, שמפגין אומץ ומחליט לעשות פירסינג בגבה. אחרי הכנות מרובות וציפייה ממושכת, החנונים חושפים את המראה החדש והיפות לא מסתירות את ההתלהבות. אור ונלה מקבלים פינוק זוגי, ואנו עדים לנשיקה הראשונה שכל כך רצינו שכבר תגיע. השבוע העמוס מסתיים במסיבה מרעננת בבריכה, אבל אחרי הריקודים והקריוקי מגיעה הודעה שמשביתה את השמחה.

 

שבוע 6 בוילה

דיירי הוילה מתבשרים על משימת השבוע שלהם, והיפות לא מצליחות להתמודד עם השפה הגבוהה שנחתה עליהן. כשהמתמודדים מתכוננים ביחד למשימות, ליטל מזדעזעת לשמוע שאלכס לא שמע מעולם על ריטה או על שירי מימון וגם באולפן של גיא פינס הוא לא מפגין ידע גדול בתרבות הסלבס הישראלית. שאר החנונים דווקא משתדלים לרצות את דורין אטיאס, וכשהם חוזרים אל הוילה, ליטל מנסה ללמד את אלכס לרקוד וגם להוציא אגרסיות. הצליח לה הפעם. בינתיים, בחדרי חדרים, אור ונלה חושפים את הרומן ומגלים ניצני אהבה מרגשים. וגם - היפות מגיעות אל הכנסת כדי להעביר הצעות חוק משלהן, וגורמות לחברי הכנסת לצחוק כמו שמזמן לא צחקו. בסוף השבוע נבחרים שני זוגות לעלות אל חדר הניפוי. מהי השאלה שתכריע מי יישאר איתנו ומי יעזוב את הוילה?

 

 

שבוע 5 בוילה

השבוע בוילה נפתח בסקרנות ובהתרגשות עצומה. בת הזוג החדשה של זורנזון מגיחה בכניסה מרשימה, ומיד מעוררת תגובות מעורבות. אחרי שהסערה שוככת אחד החנונים מגלה לנו סוד ששמר עד עכשיו, ובמשימת הפיסול החנונים מגלים התלהבות בלתי מרוסנת כשהם מפסלים את בת הזוג שלהם.  בינתיים בשקט-בשקט מתפתח רומן חדש בוילה - ניחשתם כבר מי? וממש באותה נשימה עובר חתול שחור בין אלכס וליטל והם לא מפסיקים לריב כל השבוע. אבל משימת היפות שוברת את הקרח והזוג שמנצח מוגן מפני ניפוי. ממש רגע לפני ההחלטה שני זוגות כורתים ביניהם ברית, אבל כשמגיע רגע האמת מחליט אחד המתמודדים לעשות ספין ומדהים את שאר דיירי הוילה. לבסוף עולים שני זוגות אל חדר הניפוי להתחרות על מקום אחד. מי מהם ינצח ויישאר ומי ייפרד מאיתנו ויעזוב השבוע את הוילה?

 

שבוע 4 בוילה

שבוע סוער עובר על היפות והחנונים שלנו. המתמודדים מתבשרים על משימה של יומיים בשטח ומתחילים להתכונן ביחד. כשמגיע האוטובוס כולם נכנסים למצב רוח של טיולים ועושים צחוקים בדרך למשימות. כשהם מגיעים לים, הבנות עולות על מדי ב' ויוצאות להציל את החנונים מטביעה, ואפילו - תאמינו או לא - להנשים אותם מפה לפה. אחרי המשימה המפרכת לוקחים סהר וברברבאום כמה דקות בצד לשיחת נפש אינטימית, ובערב מכינים המתמודדים את המאהל ומתכוננים לשינה בשטח. על הבוקר החנונים ניגשים לעבודה, וכשהם מחוברים אל היפות במיקרופון, הם יוצאים בפעם הראשונה לצוד בנות על החוף. אחרי יומיים מתישים חוזרים כולם אל הוילה ומתכוננים להחלטה מי יישלח לחדר הניפוי, אבל מצפה להם הודעה דרמטית.

 

שבוע 3 בוילה

אחרי ההדחה של השבוע שעבר העניינים בוילה מתחילים להתחמם. סהר מתלוננת על הריח בחדר, אבל ברברבאום לא מוכן לשים דיאודורנט. היפות והחנונים מתכוננים ביחד למשימות, והבנות מנסות ללמד את הבנים איך משדרים סקס למצלמה. החנונים מגיעים למשימה, מצוידים בטיפים של היפות, ונדרשים להצטלם בעירום לראשונה בחייהם. היו כמה שהפתיעו אותנו ממש לטובה! אחרי הצילומים המפרכים מגיעים הזוגות לחדרים ותולים את הצילומים על הקיר, אבל לא כולם מצליחים להסכים על המיקום. אחר כך מגיעות הבנות אל האולפן של לונדון וקירשנבאום ונשאלות על הסכסוך הערבי-ישראלי, תחום שהן לא חזקות בו במיוחד, ולא מצליחות להביא גאווה גדולה לחנונים. בסוף השבוע נבחרים שני זוגות לעלות אל חדר הניפוי לטריוויה קצרה. מי יישאר איתנו ומה יעזוב את הוילה?  

 

שבוע 2 בוילה

אחרי שניצל ממעמד ההדחה של השבוע שעבר, אלכס לא מצליח לעצור את הדמעות ונרגע רק אחרי שליטל עושה לו שיחת עידוד. היפות והחנונים מפגינים זוגיות מרשימה ומתכוננים ביחד למשימות שלהם. בדרך  למשימה עוברים אלכס וזורנזון אצל הנהג ג'חנון לטסט קומי קצר, ובינתיים היפות מגיעות אל המצודה העתיקה ומתחרות על תואר "כלת חידון התנ"ך". במועדון אפלולי נדרשים הבנים להפגין כישורים קומיים במשימת סטנד אפ. היפות דווקא מפרגנות לחנונים שלהם, ותאמינו או לא - נרשמו צחוקים בקהל. כשהכל נרגע היפות יורדות להשתזף בבריכה, ובאורח מסתורי סטייסי נופלת למים, אבל ניצלת בשנייה האחרונה. במעמד ההדחה שולחים אור ונלה את קרן ואלון וענבל וירון שולחים את סהר וברברבאום לחדר הניפוי, ולאחר משחק טריוויה מאתגר, אלון וקרן מפסידים ונפרדים מהצופים.

 

שבוע 1 בוילה

החנונים מגיעים לוילה בתוך אוטובוס ישן ונדהמים לראות את הפאר והמשחקים שמחכים להם בוילה. היפות מגיעות אחריהם על אופנועים חדישים ונכנסות ישר עם ביקיני לבריכה. במפגש הראשון והמלחיץ בין הצדדים, החנונים מציגים את עצמם, והבנות מנסות לפרגן, אך לא תמיד מצליחות להימנע מלצחוק להם בפנים. בשידוך הזוגות כולן מתפללות לקבל בן זוג "נורמלי" והם נכנסים מיד לחדרים. במשימה הראשונה נשלחים כולם לאיבחון- הבנות נשלחות למבחן ידע בעברית והיסטוריה ציונית, ונדרשות להשלים משפטים כמו "לא בוכים על...". ההצלחה לא ממש גדולה. הבנים נשלחים להתנסות בחיזור אחרי בחורה. גם שם ההצלחה לא גדולה במיוחד. לבסוף, הזוג שקיבל את הציון הנמוך ביותר באיבחונים עוזב את הוילה, ואנחנו נפרדים מתמר ואלעד.  

 

היפה

לחצו כאן כדי להכיר את ענבל
 לחצו כאן כדי להכיר את ענבל   

ענבל, בת 25 מרחובות - מזכירה בחברת ביטוח גדולה

 

ענבל מאמינה שנשים הן המין היפה וגברים הם המין החזק, מאמינה בכוח נשי אבל שונאת פמיניסטיות.

מבחינתה, הגבר צריך להיות ג'נטלמן, לארג', מפנק, חזק ובעל נוכחות. היא מטופחת מאד, עולם לא תצא מהבית בלי איפור ופן והיא אפילו סטרילית ברמה שריחות רעים והיגיינה לקויה עלולים לגרום לה לאלרגיה.

 

ענבל מתכננת ללמד את החנון שלה מה זה בטחון עצמי ואיך להתנהג בחברה והעיקר שלא יעשה לה פאדיחות.

 

החנון

אולי יקחו אותי לעונה הבאה של רוקדים עם כוכבים?
 אולי יקחו אותי לעונה הבאה של רוקדים עם כוכבים?   

 ירון , בן 34 מגבעתיים - מתכנת אפליקציית ווב 

 

ירון לא פספס שיעור ריקודי עם כבר אחד עשר שנים, הוא נהנה מהחברה בחוג וגם מהמוזיקה וזה רגע השיא של השבוע מבחינתו. הוא אוהב לנגן בגיטרה ולשיר, אך אהבתו הגדולה היא חיות, וככזה הוא מנהל אורח חיים צמחוני. כלל חשוב לירון הוא להמנע מוויכוחים ולחשוב טוב טוב לפני שהוא מדבר. הוא רוצה למצוא אהבת אמת ולא מתייאש גם לאחר עשרות דייטים כושלים.

 

שאיפותיו מהתוכנית - לגוון את שגרת חייו שדי משעממת אותו.

 

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by