בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הגמר 
רגעי WTF: המשפטים הכי קורעים של שיר ישר 

רגעי WTF: המשפטים הכי קורעים של שיר ישר

 
הגמר |
 

היא אמנם לא הגיע לגמר, אבל הפכה במהירות וללא עוררין לאחת הכוכבות הגדולות של העונה: קבלו את המשפטים שהם הכי הכי שיר ישר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיר ישר, הצעירה ביותר מבין היפות, הגיעה לוילה ומיד כבשה את כולם. היא אמנם לא הגיע לגמר, אבל ללא ספק הפכה לאחת מהכוכבות הבולטות של העונה עם כמה מההברקות הכי מצחיקות שיצא לנו לשמוע. רגע לפני סיום העונה, קבלו את המשפטים שהם הכי הכי שיר ישר.

 

 
 
שיר ישר וראובן פלקוביץ, היפה והחנון 3
 שיר ישר וראובן פלקוביץ, היפה והחנון 3   צילום: גיא קרן 
 

בפרק הטירונות כשכל הבנות לומדות מונחים צבאיים מהארץ ומהעולם, שיר מנסה להסביר מהי מדיניות 'אל תשאל- אל תספר' שמתייחסת להומוסקסואליים בצבא האמריקאי, בה המפקדים לא שואלים מהי הנטייה המינית של חייליהם והם לא חושפים אותה. ההסבר של שיר היה קצת שונה: "מדיניות אל 'תשאל- אל תספר' זה סוג של מדינה בצפון אמריקה שאנחנו לא יודעים עליה".

לפרק הטירונות

 

 

 
היפה והחנון 3: שיר ישר
 היפה והחנון 3: שיר ישר   צילום: היפה והחנון 
 

ראובן ושיר לומדים לקראת משימת הארכיאולוגיה של הבנות וראובן מסביר לשיר מה פירוש המילה ניאנדרטל. המסקנה של שיר אחרי ההסבר היה "אם הבנתי נכון אז אני נמצאת בשלב ה'ניאגרטל', עוד לא התפתחתי מספיק, אבל אני גם לא קטנה. אני בסדר. אני אגרטל."

לפרק הארכיאולוגיה

 

 

 
שיר ישר, היפה והחנון 3
 שיר ישר, היפה והחנון 3   צילום: צילום מסך 
 

בבוקר אחרי שהזוג ההפוך, מייקל ושירלי, הגיע לוילה, ראובן מנסה להעיר את שיר ולשכנע אותה לצאת מהמיטה: "זה לא שמש, זה אור. אור לא בא מהשמש. איך הוא לא יודע שאור זה לא שמש?"

לקטע המלא

 

 

 
היפה והחנון 3: שיר ישר
 היפה והחנון 3: שיר ישר   צילום: היפה והחנון 
 

באחת המשימות, שיר הייתה צריכה להדריך חבורת גמלאים ברחבי תל אביב. כשהגיעו שיר והקבוצה לכיכר רבין, לשיר הייתה תובנה מדהימה: "גם לכיכר קוראים כיכר רבין וגם הוא נרצח שם, זה מה זה צירוף מקרים מגניב".

לקטע המלא

 

 

 
שיר ישר
 שיר ישר   צילום: צילום מסך 
 

במהלך המייקאובר, בזמן ראובן עובר טיפול פנים רציני ומוצא מכנה משותף עם הקוסמטיקאית, שיר עולה על קונספט מהפכני: "כשחולים שותים מרק עוף וזה מרפא וששמים מסכה בפנים ממרק עוף אז זה מרפא את הפנים".

לקטע המלא

 

 

 
היפה והחנון 3: פרק 14
 היפה והחנון 3: פרק 14   צילום: צילום מסך 
 

אבל הרגע הכי מוצלח של שיר היה בשיחה אישית שעשתה עם ראובן וניסתה לשכנע אותו להיפתח אליה: "אתה מנסה לא ליפול למים ולא להגיע לעננים, אם לא תכיר בשליליים - לעולם לא תכיר בחיוביים!"

 

 

 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by