בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הגמר 
היפה והחנון: הרגעים שהכי הרסו אותנו מצחוק  

היפה והחנון: הרגעים שהכי הרסו אותנו מצחוק

 
הגמר |
 

אדי רוצה לצאת לסקס, תוכי זה תוכי ולא ציפור, וברוך השם סיגל לא חירשת. העונה עוד רגע נגמרת, אז קבלו את הקטעים הכי הורסים מצחוק ביפה והחנון 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היפה והחנון 3: דלית זריהן
 היפה והחנון 3: דלית זריהן   צילום: היפה והחנון 
 

כבר בתחילת התוכנית, הבנות נשלחות למחנה טירונות לספוג קצת משמעת, אבל היפות שלנו לא נכנעות בקלות; דלית לא מוכנה לקבל פקודות "בטח לא ממפקד" וסיגל לא מבינה "למה לצעוק? ברוך השם, ישתבח שמו, אני לא חירשת".

לקטע המלא

 


 
 
היפה והחנון 3: סיגל זיידמן
 היפה והחנון 3: סיגל זיידמן   צילום: היפה והחנון 
 

במשימת הספרים, הפכו הבנות ליום אחד למוכרות ספרים והעניקו המלצות לשלל הלקוחות, בין העוברים ושבים, הגיע הסופר יהודה אטלס (מחבר הספר "והילד הזה הוא אני") לשמוע המלצות. סיגל הייתה משוכנעת ש"את האטלס כתב יהודה אטלס, כאילו מה יותר הגיוני מזה?"

לקטע המלא

 


 
היפה והחנון 3: קבוצתית
 היפה והחנון 3: קבוצתית   צילום: גיא קרן 
 

איפה שהוא שם, באמצע העונה, החנונים היו צריכים לתפוס הרבה אומץ, ללבוש בגד גוף זוהר ולעוף בעזרת גופי התעופה שבנו עבורם היפות. ג'ולי הסבירה את זה הכי טוב "הדבר היחיד שאני יכולה להרכיב זה את הפרסים בקינדר".

לקטע המלא

 

 

 
מייקל עצור
 מייקל עצור   צילום: צילום מסך - BGR 
 

אחרי המייקאובר המהמם שעברו החנונים לא יכלנו להתעלם מהיפות וברוח הלמידה, עברו היפות עברו מייקאנדר מהסרטים: משי החליטה שהיא נראית כמו קוף, סיגל מרגישה שלקחו לה את הנשיות ודלית לא מצליחה להתמודד עם העובדה שהרסו לה הפן, הרימו לה את הפוני והורידו לה את התוספות.

לקטע המלא

 

 

 
היפה והחנון 3: פרק 12
 היפה והחנון 3: פרק 12   צילום: צילום מסך 
 

במשימת היי פייב, אמיר פיי גוטמן הגיע להדריך את החנונים כיצד לרקוד משוחררים וסקסיים מול המצלמה. אדי לוקח את העניין עד הסוף ומזמין את המצלמה "בא לך לצאת לסקס?"

לקטע המלא

 

 

 
היפה והחנון 3: משי ריטרבנד ודלית זריהן
 היפה והחנון 3: משי ריטרבנד ודלית זריהן   צילום: צילום מסך - BGR 
 

באחד מרגעי המנוחה של הבנות, בעוד הן יושבות בחצר הגדולה, המכנסיים של משי מתלכלכות. היא תוהה אם מדובר בקקי של ציפור, אבל דלית מרגיעה אותה שציפור לא עושה קקי, אלא יונה. משי מנסה להסביר לה שיונה, עורב, תוכי, כולם ציפורים, אבל דלית מסרבת לקבל את זה "עורב זה עורב, תוכי זה תוכי, מה ציפור בזה?"

לקטע המלא

 


 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by